Printed From:

Rubophen Cold filmtabletta

A Rubophen Cold filmtabletta (hatóanyaga: 500 mg paracetamol, 25 mg koffein és 5 mg fenilefrin-hidroklorid) hatékony és gyors segítséget jelent az erősebb megfázás idején jelentkező kínzó tünetek kezelésére is, úgy mint

  • fejfájás
  • torokfájás
  • izom- és izületi fájdalom
  • láz
  • hidegrázás
  • orrdugulás
  • orrnyálkahártya gyulladás

Koffein tartalma révén segítséget nyújt a levertség és az álmosság leküzdésében.

 

A gyógyszer pontos alkalmazásáról kérjük, olvassa el a betegtájékoztatót.




SAHU.DOL.20.03.0146 (2020.03.25.)

 

Utolsó módosítás: 2020.05.04.

Vissza a kezdőoldalra »