Printed From:

RUBOPHEN THERMO 650 mg/10 mg granulátum belsőleges oldathoz.

A Rubophen Thermo (650 mg paracetamol és 10 mg fenilefrin-hidroklorid hatóanyag tartalmú) granulátum citrom ízben kapható, melyből forróital készíthető, ami már a megfázás és influenza első jeleinél gyorsan és hatékonyan enyhíti azok kellemetlen tüneteit.

  • a láz
  • a fejfájás
  • az orrdugulás
  • a torokfájás
  • az izomfájdalom

12 db-os kiszerelésben, vény nélkül kapható gyógyszer.

 

A gyógyszer pontos alkalmazásáról kérjük, olvassa el a betegtájékoztatót.

 

SAHU.DOL.20.03.0146 (2020.03.25.)

 

Utolsó módosítás: 2020.05.04.

Vissza a kezdőoldalra »