Printed From:

A RUBOPHEN THERMO cukormentes 500 mg/10 mg citromízű granulátum belsőleges oldathoz– 0% cukortartalom

A RUBOPHEN THERMO cukormentes 500 mg/10 mg citromízű granulátum belsőleges oldatból (500 mg paracetamol és 10 mg fenilefrin-hidroklorid hatóanyag tartalmú) citromízű forróital készíthető, amely felesleges cukor bevitele nélkül is gyorsan és hatékonyan enyhíti a megfázás és influenza kellemetlen tüneteit:

  • a láz
  • a fejfájás
  • az orrdugulás
  • a torokfájás
  • izom- és ízületi fájdalom

Gyógyszertárakban 12 tasakos kiszerelésben, vény nélkül kapható gyógyszer.

A gyógyszer pontos alkalmazásáról kérjük, olvassa el a betegtájékoztatót.

SAHU.DOL.20.03.0146 (2020.03.25.)

Utolsó módosítás: 2020.05.04.

Vissza a kezdőoldalra »