Printed From:

RUBOPHEN THERMOPLUS por belsőleges oldathoz

A Rubophen ThermoPlus por belsőleges oldathoz (500 mg paracetamol, 10 mg fenilefrin-hidroklorid, 200 mg gvajfenezin) hármas hatóanyag kombinációjával hatékony segítséget nyújt a megfázás tünetei ellen. Gvajfenezin hatóanyag-tartalmának köszönhetően csillapítja a hurutos köhögést is.  

Kellemes citrom-mentol ízű forróital, mely enyhíti a kellemetlen tüneteket, mint amilyen a

  • láz
  • fejfájás
  • orrdugulás
  • orrfolyás
  • torokfájás
  • az izomfájdalom
  • hurutos köhögés

10 db-os kiszerelésben vény nélkül kapható gyógyszer.

A gyógyszer pontos alkalmazásáról kérjük, olvassa el a betegtájékoztatót.

SAHU.DOL.20.03.0146 (2020.03.25.)

Utolsó módosítás: 2020.05.04.

Vissza a kezdőoldalra »